Zasílat nabídky

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Tieto Czech Support Services s.r.o.

Tieto Czech Support Services s.r.o. je součástí nadnárodní korporace TietoEVRY, která představuje největšího severoevropského dodavatele IT služeb pro soukromý i veřejný sektor. TietoEVRY má hlavní sídlo ve Finsku a zaměstnává téměř 24 tisíc expertů po celém světě. V Česku je více než 2 600 zaměstnanců. Největší pobočka v ČR se nachází v Ostravě. Brněnská pobočka slouží jako support pro realizace projektů. Projekty firmy řídí finské vlaky či severské banky, přes 20 let získává významný podíl v oblasti telekomunikací.
24 000+
expertů po celém světě
90+
zemí
2 600+
zaměstnanců v ČR
V Brně se realizují především Product Development Services (PDS) v oblasti telekomunikací a embedded řešení. Mezi významné projekty patří Helen.fiSolar panels campaign (finský dodavatel elektrické energie a tepla, vývoj a správa webových prezentací), EMC Documentum pro IF Insurance (přední severská pojišťovna, systém pro správu elektronických agend), Industrial Internet (pro skandinávského operátora vyvíjí řešení, pro spojení mobilních zařízení a zobrazení získaných údajů na uživatelském portálu).

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: 4, Londýnské nám. 886, Štýřice, 639 00 Brno-střed.
Otevřete si ji přes Google mapy nebo se mrkněte na mapu níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


Tieto Czech Support Services s.r.o.

bar-logo