Zasílat nabídky

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Tieto Czech Support Services s.r.o.

TietoEvry je největší severoevropský dodavatel IT služeb a jedna z největších IT firem v Česku. Společnost má hlavní sídlo ve Finsku a zaměstnává téměř 24 000 expertů v desítkách zemí. Podle žebříčku TOP zaměstnavatelé patří mezi nejlepší IT firmy, stojí po boku Googlu nebo Microsoftu. Firma existuje od roku 1968. V roce 2019 došlo ke spojení společnosti Tieto a Every. Díky tomu i k výrazné expanzi společnosti.
24 000+
expertů po celém světě
90+
zemí
2 600+
zaměstnanců v ČR
TietoEvery se dělí na šest hlavních divizí dle projektového zaměření: TietoEvery Create – design a vývoj cloudových řešení a softwarů, TietoEvery Banking – široké portfolio produktů „Banking-as-a-service“, TietoEvery Transform – návrh a migrace infrastrukturových řešení, TietoEvery Care – softwarový vývoj zaměřený především na oblast zdravotnictví, TietoEvery Connect – řešení z oblasti bezpečnosti a telekomunikací a TietoEvery Industry – vývoj MES systémů a programů určených pro průmysl 4.0.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: 28. října 3346/91, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
Otevřete si ji přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


Tieto Czech Support Services s.r.o.

bar-logo