Zasílat nabídky

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

ICZ a.s.

Společnost ICZ a.s. sdružuje několik subjektů (dceřiných společností) v ČR do jednoho celku již od roku 1997. Sídla společnosti se nachází ve dvou hlavních budovách (Praha a Brno), provozovny jsou také v Českých Budějovicích, Opavě, Plzni a Třebíči. Zaměstnávají dohromady více než 550 lidí. Společnost je rozdělena do několika divizí, z nichž každá má určité zaměření (DMS, zdravotnictví, letectví a několik dalších). Mezi partnery společnosti patří například IBM, Microsoft, CISCO, Oracle, DELL a jiní.
896 mil. Kč+
v tržbách firmy za rok 2021
25+
let zkušeností v oboru
600+
expertů v týmu ICZ
ICZ vyvíjí produkty pro veřejnou správu, zdravotnictví, bezpečnost, obranu, řízení letového provozu, logistiku a další oblasti. Pro vývoj využívají množství moderních technologií založených na platformách .NET (Core, MVC), Java (Spring, GWT) a JavaScript (Angular).

Mezi jejich produkty patří například systém pro správu dokumentů, nemocniční informační systém AMIS, systém pozemních sil C4ISTAR, řízení letového provozu LETVIS, informační systémy na míru.

Jak se do společnosti dostanete:

Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


Jak se na pohovor připravit:


Zajímají vás i další pracovní příležitosti? Na našich stránkách můžete vybírat z desítech nových nabídek nebo si nastavit jejich zasílání na váš e-mail, aby vám už žádná neutekla!

ICZ a.s.

bar-logo