Zasílat nabídky

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

STYRAX, a.s.

STYRAX je česká společnost založena v roce 2006 se sídlem v Praze a pobočkami v Brně, Vimperku, Strakonicích a Písku. Společnost má více než 50 zaměstnanců. Produkty společnosti STYRAX využívají především v pojišťovnictví, zdravotnictví, veřejné a státní správě. Spolupracují například s Vojenskou zdravotní pojišťovnou, Všeobecnou zdravotní pojišťovnou, společností Sodexo, Ministerstvem zdravotnictví ČR nebo Middle Europe Investments (MEI).
Ve společnosti STYRAX naleznou uplatnění vývojáři softwaru, kteří znají jazyk Java nebo C#, případně technologie pro vývoj mobilních aplikací. Setkáte se s vývojem aplikací zaměřených na elektronické zabezpečení, integraci s externími systémy nebo softwarem tvořeným na míru do různých oblastí.
Jejich produkty zajišťují zabezpečený elektronický archiv, chytré datové schránky, napojení na insolvenční rejstřík, napojení na registr adres, elektronické tržiště zdravotní péče, další SW na zakázku.

Jak se do společnosti dostanete:

Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


Jak se na pohovor připravit:


Zajímají vás i další pracovní příležitosti? Na našich stránkách můžete vybírat z desítech nových nabídek nebo si nastavit jejich zasílání na váš e-mail, aby vám už žádná neutekla!

STYRAX, a.s.

bar-logo