Zasílat nabídky

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Quadient Technologies Czech s.r.o.

Quadient Technologies Czech (původně GMC Software Technology) je součástí mezinárodní skupiny Quadient původem ze Švýcarska. Ta dnes působí na všech kontinentech a zaměstnává přes 5 tisíc lidí, aktuální sídlo se nachází ve Francii. V ČR působí téměř 500 zaměstnanců, v Hradci Králové je vývojové centrum. Několikrát se umístili v příčkách jako jeden z nejlepších zaměstnavatelů v ČR a získali v této oblasti mnoho ocenění.
734 mil. Kč+
v tržbách firmy za rok 2021
5 000
zaměstnanců celosvětově
330
expertů v Hradci Králové
Společnost se zabývá vývojem a poskytováním softwaru po celém světě. Zaměřují se na tzv. CXM (customer experience management) a BPA (business proces automation) systémy. Jejich produkty bývají hodnoceny jako nejlepší aplikace svého druhu. Jejich software usnadňuje firmám spolupráci a komunikaci v rámci sdílení a správy dokumentů či dalšího obsahu. Vyvíjejí moderní cloudové aplikace v JavaScriptu a TypeScriptu, backend je postavený na C#/.NET a Java technologiích, pracují také s NodeJS, setkáte se s Azure a Kubernetes.

Jak se do společnosti dostanete:

Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


Jak se na pohovor připravit:


Zajímají vás i další pracovní příležitosti? Na našich stránkách můžete vybírat z desítech nových nabídek nebo si nastavit jejich zasílání na váš e-mail, aby vám už žádná neutekla!

Quadient Technologies Czech s.r.o.

bar-logo