Zasílat nabídky

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Johnson Controls Building Solutions s.r.o.

Johnson Controls Building Solutions je přední světový technologický a průmyslový lídr v oblasti produktů a technologií pro inteligentní budovy. Již od roku 1885 poskytuje své služby široké škále zákazníků ve více než 150 zemích světa a pomáhají tak vlastníkům a správcům budov po celém světě ke zlepšení kvality životního prostředí v budovách, ke zvýšení bezpečnosti a energetické účinnosti. To vše za pomocí nejnovějších trendů v oblasti automatizace budov.
100+
tisíc zaměstnanců globálně
2 000+
poboček po světě
500+ mil. Kč
v tržbách
Společnost se může pochlubit širokou škálou produktů a řešení, které svým zákazníkům nabízí na vysoké technické i kvalitativní úrovni. Jejich produkty využívají komerční, veřejné i průmyslové budovy. Mezi jejich produkty patří zařízení v oblasti tzv. HVAC neboli vytápění, chlazení, měření a regulace, které slouží k optimalizaci provozu budovy a úsporám provozních nákladů. Taktéž firma chrání lidi a majetek za pomocí poplašných a bezpečnostních systémů jako CCTV, EPS, EZS či přístupovými systémy. Své výrobkové portfolio firma pravidelně doplňuje a aktualizuje tak, aby si udržela své místo jako jeden z největších dodavatelů pro řešení inteligentních budov.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Osvobození 363, 679 02 Ráječko
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


Johnson Controls Building Solutions s.r.o.

bar-logo