Partners Financial Services, a. s. | Jobs Contact
Zasílat nabídky

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Partners Financial Services, a. s.

Partners Financial Services je dnes jednou z nejvýraznějších a zároveň nejrychleji rostoucích skupin na finančním trhu. K dnešnímu dni (červen 2021) skupina sdružuje kromě finančně-poradenské společnosti i pojišťovnu, banku, několik investičních fondů, internetový srovnávač (peníze.cz) či jednu z nejprogresivnějších firem v oblasti fin-tech softwaru. Celý sektor IT zde zajišťuje cca 100 zaměstnanců, kteří vyvíjí a udržují aplikace pro více než 600 tisíc klientů v Čechách a na Slovensku. 

Partners Financial Services, a. s.

Firemní kultura IT divize skupiny je založena na velice neformální pracovní atmosféře a velké svobodě pro každého ze zaměstnanců či kontraktorů. 

Z vývojářů zaměřených na back-end se zde nejvíce uplatní specialisté C# a Javu (jedná se primárně o projekty zaměřené na digitalizaci dokumentů či vývoj cloudových informačních a traidingových systémů).

Na front-endu se pak nejvíce využívá JavaScript (konkrétně Angular nebo React) a WPF. Vše probíhá v malých, agilních týmech (3. – 4 členných) s maximálním důrazem na využití cloudových řešení, automatizace či DevOps technologií.

Partners Financial Services, a. s.
Partners Financial Services, a. s.
Partners Financial Services, a. s.

 

Jak se do společnosti dostanete: 

Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


Jak se na pohovor připravit:


Zajímají vás i další pracovní příležitosti? Na našich stránkách můžete vybírat z desítech nových nabídek nebo si nastavit jejich zasílání na váš e-mail, aby vám už žádná neutekla!

Partners Financial Services, a. s.

bar-logo