Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

DevOps Engineer pro bankovnictví!

70 000 - 140 000 Kč

 Hlavní město Praha

Remote
Greenfield projekt

Vaším úkolem rozhodnete-li se jej přijmout. Bude s námi budovat novou moderní banku. Potřebujeme další posilu, která se do toho pustí s námi. Spolu s novým projektem rozšiřujeme i tým našich DevOps specialistů. Náš plán je postavit banku na zelené louce a PŘEDSTAVUJEME SI TĚ, JAKO: * Technologického nadšence – ráda / rád zkoušíš nejnovější technologie a nová paradigmata. * Řešitele – baví tě samostatné řešení problémů, přetváření byznysových požadavků do funkčních aplikací. * Sebevědomého člověka – vyhledáváš nové výzvy a chceš se seberealizovat. * Parťáka – člověka, na kterého je spoleh. Stavět to budeme na Kubernetes v hybrid cloudu a aplikace nasazovat pomocí Helmu. CI/CD je samozřejmost. Snažíme se používat to nejlepší co je k dispozici a nebojíme se experimentovat.

Náplň práce

 • Vyvíjet bankovní i nebankovní části celého ekosystému.
 • Aktivně spolupracovat s dalšími členy týmu, frontend a bakckend developery i byznys analytiky.
 • Samostatně pracovat – od architektury až po implementaci.
 • Zodpovědný za dílčí komponenty.
 • Součástí vývojářů, kteří znají zábavu a legraci i v práci. DŮRAZ KLADEME
 • DevOps kultura – blízká spolupráce vývoje a operativy.
 • Proaktivní přístup k monitoringu – chceme o problémech vědět ještě dřív, než nastanou.
 • Infrastructure as Code.

Požadavky

 • Kreativitu, samostatnost a zodpovědnost,
 • Schopnost řešit problémy, které se po cestě vyskytnou,
 • zkušenosti s tvorbou CI/CD pipeline, povědomí o:
 • Vývoji založeném nad microservisní architekturou,
 • Infrastructure as code (Terraform / Ansible),
 • Práci s kontejnery (Docker, Kubernetes, ...),
 • Monitoringu a logování.

Nabízíme

 • Možnost popustit uzdu své kreativitě! Můžeš navrhovat a vymýšlet nová řešení od A až do Z (architektura; infrastruktura; deploy proces; komunikační API; monitoring; logování; statistiky a podobně).
 • Pokud tě zajímají jen určité oblasti, nebude problém se domluvit.
 • Je důležité držet krok, a tak se čas od času budeš muset ponořit i do studia nových technologií a postupů. U nás budeš mít dostatek prostoru na seberealizaci a rozvoj!
 • Mzdové ohodnocení odpovídající tvým znalostem a zkušenostem. Nejde jen o klasickou „ejčár“ větu k upoutání pozornosti.
 • Víme, že kvalitní lidi a dobré výkony je třeba ocenit, a proto jsme si na to vyčlenili dostatečně velký rozpočet!
 • Na pracovišti jsou fajn kolegové, přátelská atmosféra, lidský přístup. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze / Brně, dobrou kávu, příspěvek na stravování, středeční obědy.
 • Podporujeme školení i individuální výuku AJ na pracovišti a využít můžeš další z řady firemních benefitů.
 • A pokud budeš potřebovat klid na práci, home-office to jistí.

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si novinky ze světa nabídek práce

Nadchněte se pro automatizaci a práci s PLC!

O pojmy jako automatizace, robotizace nebo Průmysl 4.0 jste už nejspíš někdy zavadili. Víte ale přesně, co si pod nimi představit? A díky čemu je tolik rozšířené využití PLC automatů? Nachytřete se s námi a třeba si přitom i zrovna vybere nové uplatnění!

Elektro sekce
Autor: Veronika Jelínková

27.11.2023

Přečíst

Vítejte ve světě analytiků! Vyznáte se mezi nimi?

Analytici jsou odborníci, kteří významně vstupují do procesu návrhu nového softwaru. Co však náplní práce znamená být analytikem v ICT, není tak jednoznačné. Najdeme zde totiž hned několik úzce spolupracujících rolí. Jak se mezi sebou liší, se nyní dozvíte.

ICT sekce
Autor: Veronika Jelínková

15.11.2023

Přečíst

Jak využít síly sociálních sítí při hledání práce

Kdo dnes nehledá práci na sociálních sítích, o dost se okrádá. Ukážeme vám, jak si zajistit přísun čerstvých příležitostí na vašem Linkedinu, Facebooku nebo Instagramu. Otevřete si článek a dozvíte se, jak ze svých sociálních sítí vytřískat maximum.

Rady a tipy od recruiterů
Autor: Veronika Jelínková

26.9.2023

Přečíst

Rozhovor: Moje cesta k remote práci v IT

Vyzpovídali jsme IT specialistu, kterému jsme během pandemie dopomohli k nové remote pozici. Dnes na vzdálenou spolupráci nedá dopustit. Jak popisuje svou kariérní cestu a kterých věcí si na své práci váží nejvíc? Inspirujte se jeho příběhem i vy!

ICT sekce
Autor: Veronika Jelínková

22.8.2023

Přečíst