Zasílat nabídky

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

JUNIOR účetní s pružnou pracovní dobou / i pro absolventy

30 000 - 38 000 Kč

 Brno-město

Pružná pracovní doba
Junior

Máte vzdělání v oblasti účetnictví a chcete odstartovat svou kariéru v tomto oboru? Do brněnské pobočky hledáme kolegu/kolegyni, který rád/a dává věcem řád a má analytické myšlení. Výměnou nabídneme smysluplnou práci v příjemném kolektivu a širokou škálu benefitů, jako například pružnou pracovní dobu nebo příspěvek na odpočinek :)

Náplň práce

  • účtování běžných účetních operací
  • inventarizace majetku
  • kontrola účetních dokladů a jejich evidence
  • spolupodílení se na měsíční uzávěrce

Požadavky

  • min. SŠ s maturitou (ideálně ekonomického zaměření, ale postačí i rekvalifikace)
  • znalost podvojného účetnictví
  • orientace v ERP systémech a účetních softwarech

Nabízíme

  • mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené a sick days
  • příspěvky na vzdělání, jazykové kurzy
  • příspěvky na sport a odpočinek
  • Lokalita: Brno

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Vhodné také pro ekonom, accountant, financial specialist, controller, mzdová účetní, hlavní účetní, samostatná účetní, účetní Brno, práce Brno, finanční účetní, cash specialist, ...

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Chybí vám technické znalosti, ale chcete do IT?

Baví vás technologie a dění v IT a po práci si pohráváte s myšlenkou, že byste se do tohoto moderního světa rádi přesunuli? Jenomže nemáte školu v oboru a technických znalostí taky ne zrovna moc. A tak to raději necháváte ladem. To se ale po přečtení změní...

IT sekce
Autor: Veronika Jelínková

29.11.2022

Přečíst

Poznejte typy pracovních smluv a dohod

Udělejte si jednou provždy jasno v typech pracovních smluv a dohod. Jaké nároky a povinnosti plynou z uzavření pracovní smlouvy? A jaký rozdíl je mezi dohodou o provedení práce oproti dohodě o pracovní činnosti? S námi si to ujasníte.

Pracovněprávní poradna

26.10.2022

Přečíst

Slavíme mezinárodní Den programátorů

Oslavte s námi den věnovaný digitálním průkopníkům moderní doby! Ke Dni programátorů jsme pro vás připravili článek, kde se věnujeme 5 nejčastějším mýtům, které o programátorech kolují. Přesvědčte se sami, zda jste někdy některému z nich také věřili.

IT sekce

13.9.2022

Přečíst

Seznamte se s herním vývojem

Po špičkových videohrách nadále stoupá poptávka a prodeje mnohých titulů dosahují astronomických částek. Když se ale podíváme na hru daleko předtím, než ji nějaký úspěch čeká, najdeme roky dřiny na jejím vývoji. A to dřiny celé řady IT odborníků. Pojďme si tyto pozice nyní ukázat.

IT sekce

8.9.2022

Přečíst