Pythoňák se zájmem o digitalizaci? Ozvi se! I pro juniory!

40 000 - 80 000 Kč

 Plzeň-město  Brno-město  Ostrava-město

Junior
13. plat

Ať už jsi junior po škole nebo ostřílený z praxe, hledáme právě tebe! Do společnosti se 130letou tradicí a výrazným postavením na trhu hledáme posilu. Se stabilním zázemím a možností neustále kariérně růst není na co čekat. Zašli nám svůj životopis.
Těšíme se na tebe!

Náplň práce

  • Komunikovat se zákazníkem (analýza procesů, požadavků)
  • Konfigurace systému, testování a nasazení u zákazníka
  • Úpravy systému vzhledem k požadavkům
  • Řešení zákaznických požadavků a případných problémů se systémem
  • Návrh adekvátních řešení a instalace
  • Zapojení do některé z oblastí systému: Plánování výroby, Trasování výroby, Kontrola kvality, Reporting nad datovými sklady nebo interface s ERP/PLC/OPC

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání obor informatika, elektrotechniky, automatizace
  • Zkušenost nebo zájem o rozvoj v programovacím jazyku Python
  • Zkušenosti s ERP, MES nebo jinými informačními systémy, ze školy či z praxe
  • Domluvíte se anglicky jak písemně, tak i ústně
  • Nebojíte se samostatnosti ani týmové spolupráce
  • Výhodou alespoň jedna z těchto technologií: OS Linux, cloudová platforma MS Azure, Object/Power BI, C, C++, C#, JavaScript, Metlab, Java, komunikační protokoly OPC/Modbus apod.

Nabízíme

  • Roční finanční bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Každoroční revize mezd
  • Možnost práce z domu (Home Office)
  • Finanční příspěvek na práci z domu
  • Jazykové kurzy – skupinové, individuální nebo online
  • Stravenkový paušál (finanční příspěvek přímo do vaší mzdy)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (2–3 % z vaší měsíční mzdy navíc)
  • Možnost dalšího kariérního růstu v rámci poboček v ČR i po celém světě
  • Možnost nákupu akcií společnosti
  • Notebook a mobilní telefon
  • Asistenční linka – odborné poradenství (vztahy, práce, právo, finance a další)
  • Zvýhodněné volání i pro soukromé účely (až 5 benefitních SIM karet pro rodinu a přátele)
  • Slevy u našich partnerů (gastronomie, nákup automobilů, vlaková doprava, zájezdy atd.)

Splňuješ alespoň částečně požadavky z inzerátu? Tak neváhej a zašli nám životopis!