Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Zkušený markeťák s tahem na branku #2258

40 000 - 70 000 Kč

 Náchod

Pružná pracovní doba
5 týdnů dovolené

Baví Tě výkonnostní marketing a oslovuje tě příležitost podílet se na vedení marketingu v digitální agentuře?

Pak hledáme právě Tebe!

Za čtrnáct let jsme z vývojářské firmy vyrostli ve významnou digitální agenturu a do našich moderních kanceláří v Červeném Kostelci nyní hledáme nového kolegu, který nám pomůže business posunout ještě dál.

Náplň práce

 • Budeš především partner pro naše klienty.
 • Tvým hlavním úkolem bude návrh a realizace on-line marketingových kampaní a jejich expanze do středoevropského prostoru.
 • Kromě vyhledávačů a sociálních sítí budeš pracovat s cenovými srovnávači (zboží.cz, Heureka), významnými marketplaces či s nástroji affiliate marketingu.
 • Tvoje práce bude také o komunikaci a týmové spolupráci – kromě jednání s klienty budeš v kontaktu i s account managery a s dalšími kolegy.
 • Ale především je před Tebou obrovská výzva a ještě větší příležitost. Jdeš do toho?

Požadavky

 • Máš tah na branku, dokážeš vést svůj tým a poskytovat směr.
 • Máš praxi ve výkonnostním marketingu.
 • Ovládáš tvorbu a správu PPC kampaní v Google Ads, v Sklik a na sockách.
 • Zvládneš navrhnou a zrealizovat kompletní marketingovou kampaň od A do Z.
 • Dokážeš vyhodnotit data z nástrojů jako je Google Analytics 4, Google Tag Manager a dalších relevantních marketingových platforem.
 • Domluvíš se Anglicky.

Nabízíme

 • Krásné moderní kanceláře v Červeném Kostelci, které ti poskytnou příjemné a inspirativní pracovní prostředí.
 • Prostor k aktivnímu zapojení do strategických rozhodnutí a naplňování marketingové vize firmy.
 • Zajímavé projekty pro významné klienty v oblasti B2B a B2C e-commerce.
 • Příležitost růstu v dynamickém a přátelském prostředí, kde se můžeš osobně i profesně rozvíjet.
 • 25 dní dovolené a sick Days.
 • Flexibilní pracovní dobu a home office ti umožní vyvážit tvůj pracovní a soukromý život podle tvých potřeb.
 • Konkurenceschopnou odměnu a možnost finančního růstu.

Doplňující informace

Jsme digitální agentura z podhůří Krkonoš a Orlických hor, která se zaměřuje na robustní B2B a B2C e-commerce řešení, vývoj software na míru a výkonnostní marketing. Mezi naše klienty patří například Magistra.cz, hejduksport.cz, farmet.cz, nebo dedra.cz. Věříme v synergii dovedností a zkušeností našeho týmu a usilujeme o dlouhodobý, udržitelný růst. Část našeho úspěchu darujeme neziskovému sektoru.

S kým u nás budeš spolupracovat
• Michal Pokorák naší agentuře šéfuje. Nastavuje vizi a směřování společnosti, stará se o klíčové obchodní aktivity, účastní se klíčových jednání.
• Petra Krunková bude tvým/ tvojí nejbližší kolegyní. Má zkušenosti s vedením marketingových aktivit a kampaní, má na starosti péči o VIP klienty.
• Jan Vondrouš je provozní ředitel a má na starosti řízení velkých projektů po vizuální stránce, UX a marketingu.
• Lukáš Chaloupka je technický ředitel a má na starosti řízení velkých projektů po technické a projektové stránce. Komunikuje převážně s technickým oddělením.

Jsme malý, ale progresivní tým 15 lidí a kolegů, kteří táhnou za jeden provaz a vzájemně si pomáhají. Pokud jsme tě zaujali, pošli nám svůj životopis a my se ti ozveme.

Těšíme se na naše setkání!

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Kdo Vám pomůže?

foto konzultanta
Martina Karolová
+420 602 642 915

Další pozice v oboru

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si novinky ze světa nabídek práce

Přichází Angular 18

Nová verze Angular 18 přináší vylepšení výkonu a nové funkce, které usnadňují vývoj webových aplikací. V tomto článku se dozvíte o těch nejdůležitějších změnách.

ICT sekce
 

Konec slávy home office?

Stále více firem chce mít své zaměstnance zpátky v kancelářích, jenže zaměstnanci si na možnost pracovat z domova zvykli a vzdávat se jí nechtějí. Přečtěte si, jak to v současnosti s poskytováním benefitu home office vypadá.

Pracovněprávní poradna
Autor: Veronika Jelínková

Slavíme MDŽ s významnými ženami v dějinách IT

Mezinárodní den žen je pro nás příležitostí připomenout si jedinečné ženy, které významně ovlivnily vývoj IT. Přečtěte si o osudech Ady Lovelace, Grace Hopper nebo Margaret Hamilton. Průkopnicích, bez kterých by výpočetní technika nevypadala, jak ji známe dnes. 

ICT sekce
Autor: Veronika Jelínková

Nadchněte se pro automatizaci a práci s PLC!

O pojmy jako automatizace, robotizace nebo Průmysl 4.0 jste už nejspíš někdy zavadili. Víte ale přesně, co si pod nimi představit? A díky čemu je tolik rozšířené využití PLC automatů? Nachytřete se s námi a třeba si přitom i zrovna vybere nové uplatnění!

Elektro sekce
Autor: Veronika Jelínková