Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Nabídky práce automotive

Vstupte do světa automobilového průmyslu a podílejte se na výrobě kvalitních vozidel! Nabízíme atraktivní nové příležitosti za dveřmi zázemí výroby, kde se vaše zručnost stane klíčem k dokonalosti. Nové uplatnění tady najdou operátoři montáže - údržbáři - kontroloři kvality - skladníci. Pokud chcete raději pracovat v automotive z pohodlí kanceláře, vyberte si z nabídek práce pro procesní inženýry - technology vstřikování plastů - konstruktéry. Stanete se součástí týmu, který stojí za pocitem bezpečí a pohodlí u moderních vozidel!

Vašemu zadání odpovídá 157 pracovních nabídek:

Nenašli jste, co jste hledali ?

Pošlete nám životopis nebo si spusťte zasílání nabídek práce

Načíst další

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si novinky ze světa nabídek práce

Přichází Angular 18

Nová verze Angular 18 přináší vylepšení výkonu a nové funkce, které usnadňují vývoj webových aplikací. V tomto článku se dozvíte o těch nejdůležitějších změnách.

Datum: 12.6.2024

Konec slávy home office?

Stále více firem chce mít své zaměstnance zpátky v kancelářích, jenže zaměstnanci si na možnost pracovat z domova zvykli a vzdávat se jí nechtějí. Přečtěte si, jak to v současnosti s poskytováním benefitu home office vypadá.

Datum: 20.5.2024

Slavíme MDŽ s významnými ženami v dějinách IT

Mezinárodní den žen je pro nás příležitostí připomenout si jedinečné ženy, které významně ovlivnily vývoj IT. Přečtěte si o osudech Ady Lovelace, Grace Hopper nebo Margaret Hamilton. Průkopnicích, bez kterých by výpočetní technika nevypadala, jak ji známe dnes. 

Datum: 8.3.2024

Nenašli jste, co jste hledali ?

Pošlete nám životopis nebo si spusťte zasílání nabídek práce

bar-logo