C# Developer | 100% Remote

80 000 - 120 000 Kč

 Karlovy Vary

Mimořádná nabídka
Remote

Tvůj revír je C# a my máme zajímavé projekty. Ty si potrpíš na čistý kód a my také. Kromě toho umíme být velice flexibilní – jsme otevřeni pracovnímu poměru, dlouhodobé spolupráci na IČO i částečnému úvazku. Nabízíme remote spolupráci, ale pokud chceš, můžeš využít naše parádní kancly a pracovat on-site. Máme rádi moderní technologie a náš vývojový stack pravidelně aktualizujeme.
Co myslíš, padneme si do oka?

Náplň práce

  • Budeš sice pracovat na backendu, ale dáme Ti vybrat ze široké škály projektů – od zábavního průmyslu a virtuální reality, přes bankovnictví a bezpečnost až po staré dobré informační systémy
  • V každém případě od Tebe očekáváme čistý a efektivní kód
  • Testování vlastního kódu u nás bereme jako samozřejmost
  • Preferujeme práci v malých, agilních týmech

Požadavky

  • Na poli vývoje nejsi žádný nováček, ale pořád máš zápal pro věc a vývoj Tě prostě baví
  • Skvěle si rozumíš s .NET nebo ASP.NET
  • Výhodou bude, pokud to umíš i na frontendu (React nebo Angular)
  • Pokud se navíc zvládneš domluvit anglicky, máš plusové body

Nabízíme

  • Dáme Ti svobodu v práci a pokusíme se Ti vyjít maximálně vstříc – flexibilní pracovní doba, remote spolupráce i dovolená navíc je u nás standard
  • Nikdo se tady neobejde bez neomezeného přísunu kvalitní kávy a čerstvého ovoce na pracovišti
  • Pokud nechceš celý den jenom sedět u počítače, nabídneme Ti MultiSport kartu a můžeme Ti slíbit, že se vždycky najde nějaký kolega na match ve fotbálku
  • Kdo se na to cítí, má příležitost utužovat kolektiv na našich legendárních firemních akcích anebo na pravidelných společných snídaních
  • Pokud to pro Tebe zní zajímavě, ozvi se a rádi s Tebou probereme detaily!

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Tato pracovní pozice je také vhodná pro developer, programátor, vývojář, programmer, C#, .net, core, asp.net, mvc, wpf, linux, microsoft, windows, web, winforms, webforms, entityframework, server, desktop, cloud, application, administration, vb, visual basic, is, unit test, business, scripting, ecommerce, infrastructure, contractor, remote, freelance, vr, security, logistics, junior, medior, senior. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!