ERP konzultant - pro konzultanty. adminy i programátory!

Neuvedeno

 Uherské Hradiště

Pružná pracovní doba
5 týdnů dovolené

ERP je označení pro skupinu softwarů, které pomáhají společnostem s každodením plánováním obchodních čiností, s účetnictvím nebo třeba se zásobováním a bez kterých se žádná větší firma neobejde.
Právě teď hledáme 2 nové kolegy, kteří si s ERP systémy budou rozumnět.

Náplň práce

  • Čeká vás mix práce konzultanta a IT specialisty.
  • Denně budete komunikovat se svými kolegy napříč celou firmou a pomáhat jim při implementaci nového ERP softwaru.
  • Zároveň vaším úkolem bude i přispůsobení standardní distribuce na míru našim potřebám. Takže vás čeká i častý kontakt s dodavateli a vývojáři ať už celého systému nebo jednotlivých modulů a práce na jejich optimalizaci.

Požadavky

  • IT či DTB Administrátor, který se chce posunout dál Administrátor, který pár roků spravoval o servery či osobní stanice, setkal se s SQL, sítěmi a pomáhal si třeba i skripty v PowerShellu nebo Bashi. Pak už stačí jen zájem o oblast Business Inteligence a chuť učit se.
  • BI specialista, kterému chybí samostatnost a volnost Specialista s dobrou znalostí BI či nástrojů jako je Power BI. Člověk se zkušenostmi z oblasti vizualizace dat a tvorby dashboardů a schopností pracovat s daty. Zde navíc uplatníte uživatelskou znalost Linuxu.
  • ERP konzultant - skoro jakýkoli Právě ERP bude jádro vaší práce, oceníme tedy i předchozí profesní zkušenosti právě s tímto nástrojem.

Nabízíme

  • Pro váš profesní růst jsme připravili sadu školení a bezkonkurenční technické zázemí.
  • Budete mít možnost realizovat se na mezinárodních projektech.
  • Pro relax pět týdnů dovolené a další akce pro vaši rodinu.
  • Služební notebook, telefon ale třeba také možnost využívat firemní automobil.
  • Sadu benefitů, která zahrnu stravenky, benefitní poukázky ale třeba také finanční bonusy.

Pokud jsme vás zaujali nebo by vás jen zajímalo více informací, ozvěte se nám.