Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Hledáme talentované absolventy elektro - vyber si!

40 000 - 70 000 Kč

 Ostrava-město

Mimořádná nabídka
Reaguj IHNED

Nová příležitost pro absolventy středních a vysokých škol elektrotechniky!
Jsi po škole a nevíš kde nastartovat svou kariéru? Chceš se dostat ke globálním projektům pod záštitou největšího inovátora v oblasti elektrotechniky, energetiky a robotiky?
Tady máš tři možnosti:

Náplň práce

 • První pracovní příležitost, které se můžete chopit je pozice Elektroinženýra.
 • Jedná se o kompletní inženýrskou činnost v oblasti elektro dodávek; příprava elektrotechnické dokumentace, návrh elektroinstalace a uvádění do provozu.
 • Můžete se uplatnit v oborech: Energetika, Námořní průmysl, Zpracovatelský průmysl apod. Stačí si jen vybrat, co Vás nejvíce zaujme.
 • Přijdete si na bezkonkurenční finanční ohodnocení (až 70.000 Kč + prémie + diety)
 • Při další příležitosti na pozici L1 Support – Inženýra technické podpory využijeme absolventy i zkušenější, kteří upřednostňují kancelář před terénem.
 • Pokud dokážete o elektrotechnice mluvit tak, aby ostatní rozuměli, co říkáš a vyznáš se v elektrotechnické dokumentaci – tak jste náš člověk!
 • Také se zde setkáte se zahraničními klienty a dodavateli, takže komunikativní angličtina je na místě.
 • Na poslední projekt hledáme Inženýra pro funkční bezpečnost.
 • Zajištění spolehlivosti bezpečnostních funkcí.
 • Práce v souladu s bezpečnostními předpisy, vývoj systému, programování PLC, do kterého jsme Vás schopni zaučit.
 • Ideální kandidát je pro nás ten, který má chuť se vzdělávat v IT a Cyber Security, má vhled do prostředí Windows administrace a virtualizace.

Požadavky

 • Absolvoval jsi vysokou školu v oblasti elektrotechniky, elektroenergetiky nebo jiných obdobných.
 • Komunikativní úroveň anglického jazyka je velkou výhodou.
 • Primární je ochota se učit novým věcem a schopnost pracovat jak samostatně, tak v kolektivu.

Nabízíme

 • Můžeš očekávat roční finanční bonus, pravidelné revize mezd, stravenkový paušál přímo ve tvojí měsíční mzdě a příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2-3 % ze mzdy.)
 • Možnost se vzdělávat prostřednictvím externích kurzů a konferencí, jazykové a také možnost dalšího kariérního růstu nejen v ČR, ale i po celém světě v rámci našich poboček.
 • Můžeš se těšit na kafeterii, systém benefitů zahrnující sport, zdraví, kulturu a volný čas. Zvýhodněné volání pro soukromé účely s možností až 5 benefitních SIM karet pro rodinu a přátele a také slevy u našich partnerů.
 • Získej přístup k naší asistenční lince, která ti poskytne odborné poradenství ve vztazích, práci, právu, financích a mnoha dalších oblastech.

Doplňující informace

Chceš být součástí týmu lidí s vášní a odhodláním? Zasláním svého životopisu nám ukážeš, že jsi připraveni se chopit výzvy a stát se klíčovým hráčem v našem projektu.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si novinky ze světa nabídek práce

Google Cloud představuje nové nástroje pro správu Kubernetes

NATO představilo novou strategii pro AI, zaměřenou na bezpečné a odpovědné používání AI technologií. Cílem je zlepšení spolupráce, kombinace AI s dalšími technologiemi a ochrana proti dezinformacím a zneužití AI.

 
 

Kariérní horoskop - Rak

Proč někteří lidé vypadají, jako by se narodili pro své zaměstnání, zatímco jiní věčně hledají to pravé? Astrologie může nabídnout jedno z vysvětlení. Tento článek vás zavede do světa Raka, vodního znamení známého svou citlivostí a intuitivností, a ukáže, jaké kariérní cesty jsou pro ně nejvhodnější.

 
 

Google Cloud představuje nové nástroje pro správu Kubernetes

Google Cloud nedávno představil nové nástroje pro správu Kubernetes, které zjednodušují nasazení a správu kontejnerizovaných aplikací. V tomto článku se dozvíte o nejdůležitějších vylepšeních, která tato nová sada nástrojů přináší.

ICT sekce
 

Dokončil/a jsem školu a nemám praxi, co s tím?

Jsi čerstvě po škole, začínáš hledat práci, ale nemáš dostatečnou praxi? I když to může vypadat jako velká překážka, existuje mnoho způsobů, jak ji překonat. Přinášíme hned několik tipů, které pomohou se začátkem nastartování vaší kariéry.

Rady a tipy od recruiterů