Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

IT Recruiter - šance pro juniory i absolventy!

26 000 - 60 000 Kč

 Brno-město

Pružná pracovní doba
Malý kolektiv

Zajímá vás personalistika, recruitment nebo IT?
Chcete, aby výsledky toho, co děláte byly opravdu vidět?
Hledáte práci, která vás bude nejen bavit ale která vám zároveň dá i šanci dále se rozvíjet a růst?
Ať už jsou vaše cíle, sny nebo představy o nové práci jakékoli, pokud jsme se trefili, určitě čtěte dál!

Náplň práce

 • Jsme parta mladých lidí a společně tvoříme IT Recruitment tým v agentuře Jobs Contact Consulting.
 • Více než 7 let propojujeme firmy s uchazeči o práci.
 • Spolupracujeme s technologickými společnostmi, které patří ke špičce na českém i evropském trhu. Uchazečům tak můžeme nabídnout i práci na projektech, ke kterým by se bez nás nedostali.
 • Teď hledáme na příklad vývojáře umělé inteligence pro český start-up (o kterém jste nejspíš slyšeli v televizi), analytika, jehož úkolem bude příprava složitých projektů třeba pro urychlovač částic v Cernu nebo software engineera, který bude pracovat na elektronových mikroskopech a třeba i zachraňovat životy.
 • Dobře víme, že kombinace HR a IT je výzva. Díky našemu know-how a mnohaletým zkušenostem to ale s námi hravě zvládnete. Stačí chtít!

Požadavky

 • Co budete potřebovat – vaše „must have“?
 • - Naše práce je o kombinaci marketingu, obchodu a administrativy – budete tedy potřebovat hlavně systematičnost, schopnost zorganizovat si svůj čas a komunikativnost.
 • - Při jakékoliv práci IT (včetně té naší) se neobejdete alespoň bez mírně pokročilé znalosti angnličtiny.
 • - Nejdůležitější ale bude odvaha jít do něčeho nového!
 • Co se bude hodit navíc – vaše „nice to have“?
 • - Oceníme především praxi z obchodu nebo z příbuzných oblastí (do těch počítáme třeba i finance, telemarketing nebo i gastro).
 • - Znalosti z IT – třeba SŠ zaměřená na elektrotechniku nebo informační technologie pro vás bude obrovské plus. Zvládnete to ale i bez ní.
 • - Samozřejmě i zkušenosti z podobné práce budou k užitku – i když šlo např. o agenturní zaměstnávání nebo interní HR.

Nabízíme

 • Je to příležitost, na jakou nenarazíte každý den. Dobře víme, že každý je dobrý v něčem jiném a rádi vás provedeme vším, co pro vás bude nové. Budete tedy mít možnost učit se přímo z praxe.
 • Zakládáme si i na tom, že výsledky naší práce jsou vidět – poznáte je na své výplatě ale i na tom, jak budete získávat nové znalosti a dovednosti.
 • Na vás bude, jakým směrem se chcete vydat. Ať už se v budoucnosti vidíte v HR, recruitmentu, v IT jako takovém nebo třeba v obchodě, u nás budete mít možnost přizpůsobit si svou profesní dráhu přesně podle svých představ.
 • My vám jen vytvoříme ty správné podmínky – budete mít možnost využívat naše kanceláře nedaleko centra Brna nebo pracovat částečně z domova; kromě nadprůměrného finančního ohodnocení a provizí na vás čeká firemní mobil, notebook i auto a když budete chtít relax, máme pro vás navíc pár dnů volna nebo příspěvek na dovolenou či na sport.
 • A konečně rádi zajdeme někam i po práci. Jen za poslední měsíc jsme stihli teambulding v pár brněnských barech, firemní oběd nebo degustaci vína a za pár dnů nás čeká Excalibur Race-

Doplňující informace

Jak jste dočetli až sem, gratulujeme k výdrži.
Pokud jsme Vás zaujali, pošlete nám svůj životopis a pár řádků o tom, co Vás na práci u nás přitahuje nejvíc.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si novinky ze světa nabídek práce

Přichází Angular 18

Nová verze Angular 18 přináší vylepšení výkonu a nové funkce, které usnadňují vývoj webových aplikací. V tomto článku se dozvíte o těch nejdůležitějších změnách.

ICT sekce
 

Konec slávy home office?

Stále více firem chce mít své zaměstnance zpátky v kancelářích, jenže zaměstnanci si na možnost pracovat z domova zvykli a vzdávat se jí nechtějí. Přečtěte si, jak to v současnosti s poskytováním benefitu home office vypadá.

Pracovněprávní poradna
Autor: Veronika Jelínková

Slavíme MDŽ s významnými ženami v dějinách IT

Mezinárodní den žen je pro nás příležitostí připomenout si jedinečné ženy, které významně ovlivnily vývoj IT. Přečtěte si o osudech Ady Lovelace, Grace Hopper nebo Margaret Hamilton. Průkopnicích, bez kterých by výpočetní technika nevypadala, jak ji známe dnes. 

ICT sekce
Autor: Veronika Jelínková

Nadchněte se pro automatizaci a práci s PLC!

O pojmy jako automatizace, robotizace nebo Průmysl 4.0 jste už nejspíš někdy zavadili. Víte ale přesně, co si pod nimi představit? A díky čemu je tolik rozšířené využití PLC automatů? Nachytřete se s námi a třeba si přitom i zrovna vybere nové uplatnění!

Elektro sekce
Autor: Veronika Jelínková