Zasílat nabídky

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

IT Recruiter - šance pro juniory i absolventy!

26 000 - 60 000 Kč

 Brno-město

Pružná pracovní doba
Malý kolektiv

Zajímá vás personalistika, recruitment nebo IT? Chcete, aby výsledky toho, co děláte byly opravdu vidět? Hledáte práci, která vás bude nejen bavit ale která vám zároveň dá i šanci dále se rozvíjet a růst? Ať už jsou vaše cíle, sny nebo představy o nové práci jakékoli, pokud jsme se trefili, určitě čtěte dál!

Náplň práce

 • Jsme parta mladých lidí a společně tvoříme IT Recruitment tým v agentuře Jobs Contact Consulting.
 • Více než 7 let propojujeme firmy s uchazeči o práci.
 • Spolupracujeme s technologickými společnostmi, které patří ke špičce na českém i evropském trhu. Uchazečům tak můžeme nabídnout i práci na projektech, ke kterým by se bez nás nedostali.
 • Teď hledáme na příklad vývojáře umělé inteligence pro český start-up (o kterém jste nejspíš slyšeli v televizi), analytika, jehož úkolem bude příprava složitých projektů třeba pro urychlovač částic v Cernu nebo software engineera, který bude pracovat na elektronových mikroskopech a třeba i zachraňovat životy.
 • Dobře víme, že kombinace HR a IT je výzva. Díky našemu know-how a mnohaletým zkušenostem to ale s námi hravě zvládnete. Stačí chtít!

Požadavky

 • Co budete potřebovat – vaše „must have“?
 • - Naše práce je o kombinaci marketingu, obchodu a administrativy – budete tedy potřebovat hlavně systematičnost, schopnost zorganizovat si svůj čas a komunikativnost.
 • - Při jakékoliv práci IT (včetně té naší) se neobejdete alespoň bez mírně pokročilé znalosti angnličtiny.
 • - Nejdůležitější ale bude odvaha jít do něčeho nového!
 • Co se bude hodit navíc – vaše „nice to have“?
 • - Oceníme především praxi z obchodu nebo z příbuzných oblastí (do těch počítáme třeba i finance, telemarketing nebo i gastro).
 • - Znalosti z IT – třeba SŠ zaměřená na elektrotechniku nebo informační technologie pro vás bude obrovské plus. Zvládnete to ale i bez ní.
 • - Samozřejmě i zkušenosti z podobné práce budou k užitku – i když šlo např. o agenturní zaměstnávání nebo interní HR.

Nabízíme

 • Je to příležitost, na jakou nenarazíte každý den. Dobře víme, že každý je dobrý v něčem jiném a rádi vás provedeme vším, co pro vás bude nové. Budete tedy mít možnost učit se přímo z praxe.
 • Zakládáme si i na tom, že výsledky naší práce jsou vidět – poznáte je na své výplatě ale i na tom, jak budete získávat nové znalosti a dovednosti.
 • Na vás bude, jakým směrem se chcete vydat. Ať už se v budoucnosti vidíte v HR, recruitmentu, v IT jako takovém nebo třeba v obchodě, u nás budete mít možnost přizpůsobit si svou profesní dráhu přesně podle svých představ.
 • My vám jen vytvoříme ty správné podmínky – budete mít možnost využívat naše kanceláře nedaleko centra Brna nebo pracovat částečně z domova; kromě nadprůměrného finančního ohodnocení a provizí na vás čeká firemní mobil, notebook i auto a když budete chtít relax, máme pro vás navíc pár dnů volna nebo příspěvek na dovolenou či na sport.
 • A konečně rádi zajdeme někam i po práci. Jen za poslední měsíc jsme stihli teambulding v pár brněnských barech, firemní oběd nebo degustaci vína a za pár dnů nás čeká Excalibur Race-

Doplňující informace

Jak jste dočetli až sem, gratulujeme k výdrži.
Pokud jsme Vás zaujali, pošlete nám svůj životopis a pár řádků o tom, co Vás na práci u nás přitahuje nejvíc.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Staňte se krotitelem Pythonu

Umíte zaříkávat hady, ačkoliv přitom sedíte u počítače? Tak to jste náš člověk! Sháníme šikovné vývojáře, kteří si potrpí na čistý kód v Pythonu a ocení možnost jedinečných projektů. A že je z čeho vybírat! Zvolte si z otevřených pozic tu, která vám padne jako ulitá.

IT sekce
Autor: Veronika Jelínková

4.8.2022

Přečíst

Zkušební doba - vše, co potřebujete vědět

Zajímá vás, jaké jsou výhody zkušební doby, na jak dlouho se sjednává a jak postupovat v případě nemoci? Pak jste na správné adrese! V tomto článku se dozvíte všechny důležité informace o zkušební době, které v průběhu vaší kariéry zaručeně využijete.

Pracovněprávní poradna
Autor: Veronika Jelínková

28.7.2022

Přečíst

Vstupte do světa IT jako technická podpora

Jak snadno nastartovat vaši IT kariéru? Otevřete si dveře k řadě příležitostí v IT podpoře. Buďte k ruce kolegům i zákazníkům při řešení jejich technických problémů a zajišťujte bezproblémové fungování IT infrastruktury. Zkrátka buďte IT support!

IT sekce
Autor: Veronika Jelínková

21.7.2022

Přečíst

Vaše první práce v JavaScriptu

Cílem frontend vývojářů je, aby výsledné aplikace vypadaly co nejlépe a byly uživatelsky co nejpřívětivější. Pokud máte cit pro detail a třeba i přesah do designu, pak je vývoj frontendu to pravé ořechové pro vás! Vyberte si z našich ŽHAVÝCH juniorních pozic.

IT sekce
Autor: Veronika Jelínková

22.6.2022

Přečíst