Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Lakýrník s 13. platem a náborovým příspěvkem (mokrá lakovna)

33 000 - 43 000 Kč

 Nový Jičín

Náborový bonus
13. plat

NELAKUJEM TĚ! Fakt u nás máme 13. plat, náborový příspěvek a benefitů víc, než je barev na světe. Musíš však být absolvent v oboru lakýrník nebo mít zkušenosti s mokrým lakováním, aby jsi tohle všechno dostal. Pokud jsi se v předešlých větách našel, čti dál a hlavně se ozvi!

Náplň práce

  • nalpňovat střikací pistol a nanášet barvu, to bude tvůj hlavní úkol
  • omkrnout našplíchané výrobky a pracoviště po sobě prostě musíš
  • bežná údržba pracoviště a dodržování technologie postupů však pro tebe bude hračka

Požadavky

  • nový lakýrky u nás ve výrobě sice nevyužiješ, ale zkušenosti s mokrým lakováním určitě!
  • být samostatný a důsledný v této branži jsou žádané vlastnosti
  • nejnovějších technologií u nás najdeš tunu, naučit se je ale bude snadnější, než přelakovat kolo po dědovi
  • u nás je práca furt, potřebujeme proto lakýrníky na 3 směnný provoz

Nabízíme

  • 13. plat
  • náborový příspěvek, který tě rozhodně neurazí
  • nadstandardně placený přesčasy, když bys chtěl zabrat šponu a donést domu ještě větší výplatu
  • 5 týdnů dovolené, aby jsi dal taky někdy rukám klid
  • pokud budeš z daleka, připlatíme ti na dojíždění (protože tě prostě chceme!)
  • nabízíme také smlouvu na dobu neurčitou hned od nástupu, zavodní stravování a mnoho dalšího

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si novinky ze světa nabídek práce

Slavíme MDŽ s významnými ženami v dějinách IT

Mezinárodní den žen je pro nás příležitostí připomenout si jedinečné ženy, které významně ovlivnily vývoj IT. Přečtěte si o osudech Ady Lovelace, Grace Hopper nebo Margaret Hamilton. Průkopnicích, bez kterých by výpočetní technika nevypadala, jak ji známe dnes. 

ICT sekce
Autor: Veronika Jelínková

8.3.2024

Přečíst

Nadchněte se pro automatizaci a práci s PLC!

O pojmy jako automatizace, robotizace nebo Průmysl 4.0 jste už nejspíš někdy zavadili. Víte ale přesně, co si pod nimi představit? A díky čemu je tolik rozšířené využití PLC automatů? Nachytřete se s námi a třeba si přitom i zrovna vybere nové uplatnění!

Elektro sekce
Autor: Veronika Jelínková

27.11.2023

Přečíst

Vítejte ve světě analytiků! Vyznáte se mezi nimi?

Analytici jsou odborníci, kteří významně vstupují do procesu návrhu nového softwaru. Co však náplní práce znamená být analytikem v ICT, není tak jednoznačné. Najdeme zde totiž hned několik úzce spolupracujících rolí. Jak se mezi sebou liší, se nyní dozvíte.

ICT sekce
Autor: Veronika Jelínková

15.11.2023

Přečíst

Jak využít síly sociálních sítí při hledání práce

Kdo dnes nehledá práci na sociálních sítích, o dost se okrádá. Ukážeme vám, jak si zajistit přísun čerstvých příležitostí na vašem Linkedinu, Facebooku nebo Instagramu. Otevřete si článek a dozvíte se, jak ze svých sociálních sítí vytřískat maximum.

Rady a tipy od recruiterů
Autor: Veronika Jelínková

26.9.2023

Přečíst