Zasílat nabídky

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

ON Design Czech s.r.o.

Společnost ON Design Czech s.r.o. je součástí nadnárodní Hi-Tech firmy ON Semiconductor. V Brně funguje již od roku 1994 jako návrhové středisko integrovaných obvodů. Vyvíjí digitálně-analogové obvody převážně pro automobilový průmysl. Brněnské centrum disponuje laboratoří pro testování prototypů, měření čipů a jejich elektromagnetické kompatibility. Integrované obvody se navrhují v Brně, ale výroba probíhá v zahraničí.
290+ mil. Kč
v tržbách firmy
23+ tis.
zaměstnanců v rámci ON Semiconductor
160
pracovníků v brněnském středisku
Společnost nabízí technická řešení od návrhu koncepce přes vlastní analogový a digitální návrh po analýzu parametrů výsledného výrobku. Vyvíjí analogové a digitálně-analogové obvody pro automobilový a letecký průmysl: IO pro digitální komunikaci v automobilech (IVN; In-Vehicle Networking), IO uplatnění v systémech centrální řídicí jednotky, klimatizace, řízení motoru a ovládání dveří.

On Design se mimo jiné specializuje na LED kontrolery pro vnější i vnitřní osvětlení včetně hlavních světlometů.

Jak se do společnosti dostanete:

Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


Jak se na pohovor připravit:


Zajímají vás i další pracovní příležitosti? Na našich stránkách můžete vybírat z desítech nových nabídek nebo si nastavit jejich zasílání na váš e-mail, aby vám už žádná neutekla!

ON Design Czech s.r.o.

bar-logo