Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

REM-Technik s.r.o.

REM-Technik je česká obchodní firma, která dodává techniku a komponenty pro průmyslovou a domovní automatizaci. Společnost je výhradní distributor předních německých a japonských značek s tradicí až 75 let. Podporuje zavádění produktů šetrných k životnímu prostředí – zelená automatizace. Na českém a slovenském trhu působí již více než 20 let. Každý rok se účastní významných veletrhů v České republice i na Slovensku.
75+
let tradice
20+
let působí na českém trhu
150+ mil. Kč
v tržbách
Produktové portfolio společnosti zahrnuje vysoce kvalitní a inovativní produkty na vysoké technické úrovni.

Do portfolia patří například řídicí systémy, pohony, převody, bezpečnostní systémy, displeje/HMI, domovní automatizace, senzorika, komponenty pro spínání, produkty měření a regulace, robotika a další.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Klíny 35, 615 00 Brno-Židenice
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo