Zasílat nabídky

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

EASIT s.r.o.

Easit je mladá česká společnost, která se zaměřuje na vývoj komplexních loterijních a sázkových systémů. Na trhu se společnost Easit objevila v roce 2011 a stále rozšiřuje své řady i působnost. K vývoji jsou zde používány moderní technologie, které splňují ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Mezi nejvýznamnější zákazníky patří loterní společnosti SYNOT TIP, slovenský TIPOS nebo lotyšská firma Joker.
220 mil. Kč
v tržbách firmy za rok 2021
16+
let zkušeností v oboru
100+
expertů v týmu Easit
Společnost se může pyšnit týmem kvalitních IT odborníků i pohodovou uvolněnou atmosférou, která zde vládne. K vyvíjeným produktům patří: komplexní softwarová vybavení pro herní terminály TNT a VLT, mobilní aplikace pro platformy iOS a Android, SW řešení pro sázkové kanceláře, celá řada oblíbených online kasino her jako poker, ruleta, black jack apod.

Veškeré produkty jsou vyvíjeny na vlastní konfigurovatelné vícejazyčné platformě. Platforma i samotné produkty splňují legislativní podmínky, a to nejen v rámci Evropské Unie.

Jak se do společnosti dostanete:

Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


Jak se na pohovor připravit:


Zajímají vás i další pracovní příležitosti? Na našich stránkách můžete vybírat z desítech nových nabídek nebo si nastavit jejich zasílání na váš e-mail, aby vám už žádná neutekla!

EASIT s.r.o.

bar-logo