Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

TESCAN GROUP, a.s.

Společnost TESCAN GROUP byla založena v roce 1991 v České republice. Dnes patří mezi světové lídry ve vývoji elektronových mikroskopů. Společnost od roku 2011 spolupracuje s americkým vesmírným výzkumem NASA. Mikroskopy značky TESCAN jsou využívány v různých výzkumných odvětvích, patří k nim věda o Zemi nebo o živé přírodě, také materiálová věda a polovodičový průmysl.
700+
zaměstnanců
2 500+
vyrobených elektronových mikroskopů
7 400+ m2
činí plocha budovy TESCAN
Každý třetí elektronový mikroskop na světě je vyrobený právě v TESCAN GROUP.

Společnost zároveň vyvíjí hardware a software pro měřicí zařízení a vyrábí vakuové komory.

Mezi produkty společnosti dále patří: rastrovací elektronové mikroskopy (SEM), iontová děla (FIB), sestavy a přídavná zařízení pro SEM, digitální zpracování obrazu z optických zařízení a detekční systémy.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Libušina tř. 1, 623 00 Brno-Kohoutovice
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo