Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Renesas Design Czech s.r.o.

GDesign centrum existuje v Praze od roku 1998, nyní je součástí globální společnosti Renesas Company. Uplatnění zde najdou vývojáři analogových a digitálních mixed-signal ASICů. Portfolio společnosti tvoří převážně komplexní SoC Mixed Signal IP (ADC, DAC, Clock IP, RF, Temp sens, Power & References, PLL) a IIoT systems. Mezi zákazníky patří Intel, IBM, OpenTV, Philips, STMicroelectronics, Sky, Texas Instruments, Toshiba nebo Xilinx. Oblasti řešení jsou System IC, Digital Consumer, Network Infrastructure, Medical Systems, IIoT zařízení, Wearables, Satellite Comms, vše ve formě NVM, ASIC, SDK nebo IP Core.
25+
let zkušeností v oboru
40+
zaměstnanců v ČR
18 000+
zaměstnanců po celém světě
Vyvíjí digitální systémy: Verilog, System Verilog, VHDL; RTL design, UVM, low power design, validation, characterisation, layout, qualification, DfT; Embedded C/C++. Věnují se také vývoji analogových / mixed signal / RF bloků: návrh a layout CMOS ASIC; PLL, oscilátory, LNA, VGA a baseband filtry, ADC / DAC, PM, směšovače. Mezi používané nástroje patří Spectre, Verilog-AMS, Calibre DRC/LVS, Virtuoso Schematic/Layout, NCSim.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Klicperova 12, 150 00 Praha 5-Anděl.
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo