Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

SCG Czech Design Center, s.r.o.

Společnost ON Semiconductor Czech Republic je součástí nadnárodní Hi-Tech firmy ON Semiconductor. Vznikla v roce 2003 fúzí společností TESLA SEZAM (výroba polovodičových čipů) a TEROSIL (výroba křemíku). Společnost zaměstnává více než 1 700 zaměstnanců. Vyvíjí digitální / analogové / smíšené obvody pro automobilový a jiné průmysly. Jedná se o oddělení návrhových systémů (DST), které podporuje návrhová centra po celém světě.
550+ mil. Kč
v tržbách firmy
23+ tis.
zaměstnanců v rámci ON Semiconductor
70+ mil. Kč
ročně do výzkumu
Mezi jejich produkty patří analogové IC (smart napájecí obvody, výkonové moduly, diskrétní výkonové prvky), analogové / smíšené IC (Bipolar, CMIS, BiCMOS), SPICE modely součástek pro simulaci, vývojové kity pro layout a simulaci a demo aplikace.

IT centrum sdílených služeb se zabývá vývojem, nasazováním a podporou informačních systémů pro ON Semiconductor. Vývojové středisko je složeno z oddělení vývoje křemíku, oddělení analogových technologií a oddělení detektorů.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: 1. máje 2594, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm.
Otevřete si ji přes Google mapy nebo se mrkněte na mapu níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo