Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

IFE-CR, a.s.

IFE-CR je úspěšná moderní společnost, která patří mezi světové lídry ve vývoji a výrobě automatických dveřních systémů pro kolejová vozidla. Její historie sahá do roku 1947, kdy byla založena ve Vídni první pobočka. V roce 1997 se společnost stala součástí skupiny Knorr-Bremse a v roce 1985 představili první, plně elektrické dveře pro kolejovou dopravu.
70+
let od založení společnosti
800+
zaměstnanců v Modřicích
3+ mld. Kč
v tržbách
Do portfolia společnosti patří kromě nástupních, mezivozových a vnitřních dveří také pohony, rampy, plošiny, schodky, detekční systémy a další části nástupních systémů. Mezi vyráběné produkty společnosti patří předsuvné, posuvné, vnitřní a mezivozové dveře, výsuvné plošiny, sklopná stupátka a detekční systémy.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Evropská 839, 664 42 Modřice
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo