Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Deufol Česká republika s.r.o.

Společnost Deufol patří ke světové špičce v oblasti zpracování a poskytování obalů. V ČR působí od roku 2000 a od roku 2011 spadá pod původem německý koncern Deufol, který je dlouhodobě předním průkopníkem ve sféře balení a exportu. Centrem SW vývoje je ČR, kde působí tým 30 lidí a ti spolupracují mezinárodně s dalšími několika kolegy. Po celém světě zaměstnávají více než 3000 lidí.
20+
let působení společnosti v ČR
3 000+
zaměstnanců celosvětově
100+
zaměstnanců v rámci Deufol ČR
Jejich IT oddělení vyvíjí specializované systémy pro optimalizaci logistických procesů (produkt D-SCS), které využívají jejich zákazníci po celém světě. Vyvíjí také interní systémy pro návrh obalů (Box Cad) a pro plánování výrobních kapacit a balení v reálném čase (Load Balancer).

Systémy jsou postavené na Microsoft technologiích (.NET, Navision) a vyvíjené v jazycích C# a JavaScript (React / Angular).

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Vídeňská 188/119d, 619 00 - Brno
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo