Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Moog Brno s.r.o.

Moog je globálním výrobcem specializovaných ovládacích dílů a systémů. Brněnská pobočka, která sídlí v Líšni, se zaměřuje primárně na výrobu točivých elektrických strojů a pohonů. Mezi její produkty patří servomotory, lineární motory či servo aktuátory. Jedná se o zakázkovou výrobu, většinou pro zahraniční firmy.
75+
let působení na trhu
300+ mil. Kč
v tržbách
2021
stěhování do nových prostor v Brně-Líšni
Produkty společnosti Moog vynikají precizním zpracováním a kvalitou. Díky tomu nacházejí své využití v leteckém, automobilovém a energetickém průmyslu, průmyslové automatizaci či testování.

Za kombinace špičkové technologie, dlouhodobých zkušeností a těch nejlepších specialistů vznikají výrobky, na které se firmy mohou opravdu spolehnout.

Mezi nejvýznamnější zákazníky patří NASA, Americká armáda a námořnictvo, Boeing a Airbus.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Trnkova 3129/119a, Líšeň, 628 00 Brno
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo