Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

AURA, s.r.o.

Společnost Aura, s.r.o. se specializuje na využití informačních systémů pro řízení armádní logistiky, kde si dlouhodobě udržují pozici světové jedničky. Jedná se o českou IT společnost s cca 100 zaměstnanci, která byla založena v roce 1989. Společnost se orientuje na vývoj a dodávku profesionálních informačních systémů a technologií. Je rozdělena do 4 sekcí dle zaměření na: resort obrany, vojenský průmysl, státní správa a soudnictví. Jsou předními poskytovateli vojenských informačních systémů pro více něž 20 zemí světa z pěti světadílů a pro členské státy NATO.
30+
let zkušeností v oboru
100+
zaměstnanců v rámci společnosti
20+
zemí, kde firma působí
Zaměřují se na zakázkový vývoj a dodávky informačních systémů včetně odborné konzultace, poradenství, instalace SW i HW a jejich údržby, vývoj armádních systémů zefektivňující procesy plánování, vyhodnocování a předávání informací, vývoj průmyslových systémů, vývoj systémů pro zadávání veřejných zakázek státní správy a provoz publikačního systému umožňující tvorbu a sdílení souborů napříč všemi obory např.: technická dokumentace, manuály atd.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Úvoz 499/56, 602 00 Brno-střed
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo