Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Letoplast s.r.o.

Letoplast je dceřinou společností belgické firmy, v ČR má zastoupení od roku 1994. Zaměstnává více jak 150 zaměstnanců. I přes větší počet zaměstnanců si zakládá na rodinné atmosféře a individuálnímu přístupu. Společnost neustále investuje do moderních zařízení, v roce 2020 firma pořídila několik nových lisů a automatickou lakovnu. Mezi nejvýznamnější zákazníky patří Škoda, Porsche, Scania, Gambro, Sony a další.
25+
let od vzniku společnosti v ČR
150+
zaměstnanců
15 000 m2
výrobních a skladových prostor
Letoplast se specializuje na vývoj a výrobu technických plastových dílů využívaných pro výrobky v automobilovém průmyslu, lékařství, TV & audio, kancelářských aplikací a v domácnostech.

Do portfolia výrobků patří například plastové konstrukce dveří, mřížky klimatizací, držáky, plastové kryty zdravotních zařízení a další.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Pražská 258/91, 679 61 Letovice
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo