Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

TDZ Turn s.r.o.

TDZ TURN je rodinná ryze česká společnost dodávající vlastní typové řady vertikálních a horizontálních soustruhů (konvenční i CNC). Společnost vznikla v roce 2006 a momentálně zde pracuje okolo 25-30 zaměstnanců. Do konce roku 2021 bylo zákazníkům ze strany společnosti plně předáno 130 vertikálních nebo horizontálních soustruhů.
25+
zaměstnanců
15+
let působení v Brně
115+ mil. Kč
v tržbách ročně
Společnost působí převážně na českém a slovenském trhu. Své výrobní stroje však dodala i například do Německa, Polska a Francie. Mezi jejich zákazníky se řadí společnosti Siemens, Škoda TVC, Honeywell, DOOSAN Babcock a MOOG Brno.

Mimo dodávky, montáž a uvedení stroje do provozu nabízí TDZ TURN také školení obsluhy a údržby u zákazníka, asistenci při zavádění nových technologií, záruční a pozáruční servis.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Táborská 4297/197, 615 00 Brno-Židenice.
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo