Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

RENETRA s.r.o.

RENETRA s.r.o. je česká společnost založená v roce 1999, která navazuje na více než 100letou tradici výroby čerpadel v Hranicích na Moravě. Výrobní program se zaměřuje na chemický a petrochemický průmysl, vodní hospodářství, hutnický a ocelářský průmysl, energetiku a všeobecné průmyslové aplikace. RENETRA dodává svá čerpadla do zemí Evropy, Blízkého východu a Afriky.
45+
zaměstnanců
190+ mil. Kč
tržby
25+
let působení na trhu
Společnost je samostatná z hlediska návrhu, výroby, montáže a dodávek průmyslových čerpacích agregátů a speciálních regulačních armatur. Dále poskytuje služby v oblasti diagnostiky, optimalizace a servisu čerpací techniky. Všechny čerpací agregáty společnosti jsou testovány na hydraulické zkušebně, kterou firma disponuje a která je nejmodernější certifikovanou zkušebnou svého druhu v ČR.

Výrobky společnosti můžeme najít například u firem ČEZ, ORLEN Unipetrol, Doosan Škoda Power, MOL a Veolia.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Všechovice 294, 753 53 Všechovice – u Hranic na Moravě
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo