Zasílat nabídky

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

SMC Industrial Automation CZ s.r.o.

Společnost SMC byla založena v roce 1959 v Tokiu. V České republice je společnost SMC rozdělena na výrobní závod (Vyškov) a obchodní oddělení (Brno). Výrobní závod ve Vyškově má 250 zaměstnanců, obchodní část firmy v Brně má 90 zaměstnanců. V roce 2018 byla společnost oceněna jako nejlepší zaměstnavatel v regionu Vyškovska, a to především z důvodu přístupu ke svým zaměstnancům.
883 mil. Kč
v tržbách firmy za rok 2021
20 800+
zaměstnanců SMC celosvětově
60+
let zkušeností na trhu
Společnost SMC vyrábí a distribuuje pneumatické prvky a produkty sloužící pro průmyslovou automatizaci. Standardní portfolio zahrnuje 12 000 prvků s více než 700 000 variantami, což umožňuje vyhovět i nejnáročnějším požadavkům v oblasti automatizace.

Výrobní závod ve Vyškově se zabývá výrobou pneumatických válců, elektropohonů, ventilových bloků či vakuových přísavek. Výroba probíhá v 1 směnném provozu, právě to je velká konkurenční výhoda společnosti.

Jak se do společnosti dostanete:

Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


Jak se na pohovor připravit:


Zajímají vás i další pracovní příležitosti? Na našich stránkách můžete vybírat z desítech nových nabídek nebo si nastavit jejich zasílání na váš e-mail, aby vám už žádná neutekla!

SMC Industrial Automation CZ s.r.o.

bar-logo