Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

QI GROUP a.s.

Společnost QI Group (dříve DC Concept) vznikla v roce 2000. Je součástí partnerské sítě MELZER, která vznikla v roce 1992. QI Group vyvíjí informační software QI. Mají za sebou i takové úspěchy jako třeba zařazení do prestižního amerického žebříčku TOP 100 Vendors, vstup na slovenský trh nebo získání ocenění Firma roku.
20+
let zkušeností v oboru
1 400+
implementací QI v České republice i na Slovensku
1 000+
firem využívá QI
Informační systém QI je využíván například v těchto oborech: k projektovému i procesnímu řízení společnosti, k pokročilému plánování výroby APS nebo k pokrytí agendy společnosti od docházky zaměstnanců po prodej zboží.

Na rozvoji QI pracuje takřka 50 odborníků z QI Group. Systém má přes 1 400 implementací a rozsáhlou partnerskou síť.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Švermova 5, Brezno, Banskobystrický kraj, Slovensko
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo