Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Advantech Czech s.r.o.

Advantech je původně česká, dnes již mezinárodní společnost s více než 30letou historií a dvěma pobočkami (Ústí n. Orlicí, Brno). Jedná se o specializovanou součást nadnárodního koncernu Advantech. Aktuálně má v ČR více než 60 zaměstnanců. 100 % know-how a produktů vzniká v České republice a jde do celého světa. Uplatnění zde najdou vývojáři, HW návrháři, testeři a síťoví i bezpečnostní specialisté. Jejich technologie a produkty jsou postavené primárně na C/C++ a Pythonu.
30+
let zkušeností v oboru
60+
zaměstnanců v ČR
250+ mil. Kč
v obratu společnosti
Hlavní oblastí působení jsou tzv. ICRIndustrial Cellular Routers (průmyslové mobilní routery) postavené na Linuxu, které jsou navrhované, vyvíjené a vyráběné v Česku. Routery jsou perfektně optimalizované pro daná řešení (např. IoT řešení). Společnost vyvíjí vlastní OS (ICR-OS) pro routery, webové aplikace na vzdálenou správu a jejich veškeré zabezpečení. Společnost svým zákazníkům poskytuje vývojové prostředí pro tvorbu vlastních aplikací pro jejich routery a síťová řešení.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Lidická 2006/26, 602 00 Brno-střed-Černá Pole.
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo