Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Scott Automation a.s.

Scott Automation a.s. řeší složité problémy pomocí chytrých produktů a řešení. Zaměřují se na pět klíčových průmyslových odvětví – manipulaci s materiálem, zpracování masa, automatizaci důlních laboratoří, výrobu linek na spotřebiče a průmyslovou automatizaci. Jejich robotická a automatizační řešení pomáhají zvyšovat produktivitu, efektivitu a bezpečnost stovkám firem po celém světě.
600+
zaměstnanců po celém světě
5
světadílů, kde najdete jejich pobočku
100+
let na trhu
Jeden z hlavních projektů společnosti se nazývá BladeStop. Jedná se o pásovou pilu, která zajištuje bezpečnost její obsluhy, jelikož jsou tyto pily jedním z nejrozšířenějších a nejnebezpečnějších řezacích zařízení používaných při průmyslovém zpracování proteinů. Mezi další významné projekty patří například Alvey, Transbotics a Maestro.

Ve společnosti dokáží uplatnit své zkušenosti jak kandidáti ze strojní výroby, tak i programátoři PLC systémů či administrátoři interních sítí.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Úlehlova 36/49, 691 45 Podivín
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo