Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

RENOMAG spol. s r.o.

Již od založení společnosti RENOMAG v roce 1993 je důraz kladen na spokojenost zákazníků a dlouholeté partnerství. Společnost se specializuje na dodávky dílů, příslušenství a servis stavebních a těžebních strojů, jejich pracovních částí a podvozků.
2 500+
klientů
60+
zaměstnanců ve společnosti
200+ mil. Kč
v tržbách společnosti
RENOMAG nabízí inovativní řešení náročných úkolů ve stavebním a těžebním průmyslu s cílem pomoci zákazníkům a klientům prodlužovat životnost, zvyšovat výkon a snižovat náklady.

Díky důrazu na dodržování managementu kvality je společnost držitelem certifikátů, jako jsou například ISO 9001:2016 a Hardox® ln My Body. Mezi tři základní pilíře společnosti patří výzvy, inovace a životnost.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Cukrovar 1266, 665 01 Rosice.
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo