Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

SnugDesign s.r.o.

Společnost SnugDesign s.r.o. je kreativní designová firma. Jejich působnost zahrnuje návrh a vývoj grafického designu, logotypů, firemního vizuálu a reklamních kampaní. Zaměřují se na vytváření jedinečných a atraktivních designů, které zvýrazňují osobnost a hodnoty klientů. S více než desetiletou historií v oboru se stali uznávaným jménem v oblasti grafického designu a vizuální komunikace.
10+
let na trhu
100+
spokojených partnerů
2x
větší růst každým rokem
SnugDesign hledá vášnivé profesionály v oblasti designu, včetně grafických designérů, webdesignérů / UX designerů, specialistů na branding, copywriterů / kreativních copywriterů a projektových manažerů.

V týmu jsou otevřeni různorodosti a hledají jedince, kteří sdílejí vášeň pro kreativní design a vizuální komunikaci.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Impact Hub, Cyrilská 7, 602 00 Brno
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo