Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

KRONOSPAN CR, spol. s r.o.

KRONOSPAN je nadnárodní společnost, která se zabývá výrobou velkoplošných materiálů na bázi dřeva. Společnost byla založena v Rakousku již v roce 1897. Působí ve více než 40 zemích světa, kde zaměstnává přes 15 000 zaměstnanců. Pobočka v Jihlavě je otevřena od roku 1995. Pracuje zde přes 700 zaměstnanců.
25+
let od založení pobočky v Jihlavě
700+
zaměstnanců v Jihlavě
40+
zemí světa, ve kterých KRONOSPAN působí
KRONOSPAN vyrábí a distribuuje desky na bázi dřeva. Je předním výrobcem dřevotřísek, dřevotřískových desek, laminátových podlah či OSB desek.

Vyrábí také speciální a dekorativní papír a další přidružené produkty, jako jsou panely s melaminovou vrstvou, pracovní desky, stěnové panely, parapety, kompaktní desky, vysokotlaké lamináty, překližky a další.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Na Hranici 2361/6, 586 01 Jihlava 1
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo