Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

AVL Moravia s.r.o.

Společnost AVL Moravia je součástí skupiny AVL, která se již od roku 1948 zabývá vývojem spalovacích motorů a testovacích zařízení potřebných pro tento vývoj. V tomto oboru je největší nezávislou soukromou společností. Mateřská společnost byla založena v Rakousku, v rámci České republiky má AVL výrobní pobočky v Hranicích a v Brně. V dnešní době patří koncern ke špičkám ve svém oboru. Spolupracuje s vývojovým oddělením významných automobilek, např. Porsche, Ford, BMW či Ferrari.
450+
zaměstnanců
1+ mil. Kč
tržeb ročně
25+
let působení v ČR
Společnost nabízí ucelenou řadu výrobků určenou pro testování široké škály vozidel, od motocyklů až po nákladní vozidla, v jednoosém nebo dvouosém provedení, používaných v různých testovacích aplikacích dle konkrétních požadavků zákazníka. Často se jedná o kusovou výrobu.
Pobočka v Brně je zaměřena na výrobu elektromotorů/pohonů a vývoj zkušebních laboratoří pro testování spalovacích motorů. Pobočka disponuje akreditovanou zkušebnou elektrických strojů a spolupracuje na vývojových projektech v rámci koncernu AVL.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Mostecká 992/26, 614 00 Brno
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo