Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

CZECH ETIMEX s.r.o.

Společnost CZECH ETIMEX je součástí německého holdingu ETIMEX, který byl založen v roce 1950. Momentálně holding disponuje 5 závody, které se nachází v Německu, USA a ČR. Hranická pobočka byla založena v roce 2007 a zabývá se 3D vyfukováním a vstřikováním dutých a technicky náročných dílů z plastu, elastomeru a pryže a vícekomponentním vstřikováním.
90+
zaměstnanců v ČR
500+ mil. Kč
v tržbách ročně
15+
let působení v ČR
Společnost dodává své výrobky do automobilového, potravinářského a farmaceutického průmyslu, ale i společnostem zabývající se výrobou elektrospotřebičů (plastové komponenty pro myčky, sušičky, zahradní sekačky apod.). ETIMEX tedy není zaměřen pouze na automotive, a tak dokáže pružně reagovat na případné výpadky zakázek z jednotlivých odvětví.

Mezi stálé zákazníky se řadí například Miele, Mercedes-Benz, BMW a HECHT.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Olomoucká 306, 753 01 Hranice
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo