Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

TRIBOTEC, spol. s r.o.

Společnost TRIBOTEC vznikla v roce 1995, ale její tradice sahá až do roku 1925. Od té doby se stala specialistou na mazací techniku a hydrauliku. Hlavní sídlo má v Brně, další pobočky v Mostě a Ostravě. Dceřiné společnosti se nachází v Polsku a na Slovensku. I přes narůstající velikost si firma zakládá na rodinném charakteru. Její zaměstnanci oceňují jak široké benefity, tak osobní přístup ke každému z nich.
80+
zaměstnanců
95+
let tradice firmy
100+ mil. Kč
každoroční tržby

Primárně pro strojírenství a průmysl vyrábí centrální mazání, mazací techniku, chladící agregáty, hydraulické systémy a další. Jedná se o zakázkovou výrobu.

Spokojený zákazník je firemní prioritou. Dalším klíčem úspěchu jsou certifikace kvality, a to ISO 9001 a ISO 14001.

S jejich produkty se můžete setkat po celém světě (ve státech EU, Turecku, Jižní Africe, Číně, Indii a dalších).

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Košuličova 656/4, 619 00 Brno-jih
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo