Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

BBC Bircher Czech s.r.o.

Švýcarská firma Behr Bircher Cellpack BBC Czech s.r.o. je světovou jedničkou na trhu v oblasti průmyslové automatizace včetně moderního průmyslu 4.0. Zabývá se převážně výrobou spínacích, rozvodných a řídicích skříní pro průmyslové stroje a zařízení včetně následného uvedení celého zařízení do provozu.
130+
zaměstnanců ve společnosti
45+
projektů ročně
700+ mil. Kč
v obratu společnosti
Do portfolia firmy spadá i návrh koncepce, projektování, vývoj softwaru a následná konstrukce a výroba řídicích systémů pro stroje, zařízení a elektromechanické sestavy.

Zákazníky společnosti jsou výrobci strojů a zařízení z celého světa, což společnosti umožňuje mít obrovský přehled o trendech v oblasti průmyslové automatizace. Ročně pracují na cca 45 projektech od významných světových klientů.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Tovární 2147, 753 01 Hranice.
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo