Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

BBC Cellpack Czech s.r.o.

Mateřská společnost firmy BBC Cellpack Czech sídlí ve Švýcarsku. Pobočka ve Valašském Meziříčí vznikla v roce 2006 a od té doby se firma stále rozvíjí. Hlavní činností společnosti je obrábění kovů a plastů zakázkovou výrobou do různých odvětví – např. medicínský průmysl, letecký průmysl či potravinářský průmysl. Dále se zabývá prodejem technických plastů pro Česko, Slovensko a Polsko.
100+
zaměstnanců
15+
let působení na trhu
4
další pobočky ve světě
Společnost BBC Cellpack Czech je předním dodavatelem v řezném obrábění. Při výrobě se specializují na plné využití technických plastů.

Dlouholeté zkušenosti s aplikací a zpracováním plastů umožňují odborné, komplexní a individuální poradenské služby zákazníkům.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Zašovská 877, 757 01 Valašské Meziříčí.
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo