Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

FRAENKISCHE CZ s.r.o.

Společnost Fraenkische se zabývá vývojem, výrobou a prodejem komponentů z plastu, zejména trubek, šachet a hadiček pro použití v automobilovém průmyslu. Dodávají komponenty téměř do všech velkým automobilových firem po celém světě. Výroba zahrnuje středisko extruze, termotvarování, montáž a pletené hadice.
1,5+ mil.
metrů trubek vyrobených ročně
800+
zaměstnanců v Okříškách a Třebíči
3+ mld. Kč
v obratu společnosti
Hlavním produktem firmy jsou zakázkové i standardizované výrobky, systémy pro kabelovou ochranu a rozvod médií a nově i vlastní výroba průmyslových zařízení s pracovištěm v Třebíči.

Mezi zákazníky okříšského výrobního závodu se řadí především výrobci světových značek automobilů se spalovacími i elektro motory. Společnost má 19 poboček po celém světě a přes 4 000 zaměstnanců.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: U Kapličky 591, 675 21 Okříšky.
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo