Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Strojírna Slavíček, s.r.o.

Strojírna Slavíček je moderní a prosperující firma, která byla založena v roce 1993. Svým počtem zaměstnanců cca 40 osob se společnost řadí spíše do firem rodinného charakteru. Mezi zákazníky společnosti patří: Siemens Electric Machines, Škoda Electric, Baumüller Brno, PBS Turbo, Kronospan CR, Strojírny Brno a další.
30+
let od založení společnosti
40+
zaměstnanců
40+ mil. Kč
v tržbách
Společnost se specializuje na výrobu dílů či výrobků dle požadavků zákazníků – frézování, soustružení, broušení, svařování atd.

Výroba je řešena komplexně od zajištění výchozích materiálů a jejich schválení přes vlastní technologii, opracování, přípravky a kontrolu až po montáž a balení.

Strojírna Slavíček se zabývá kusovou a malosériovou výrobou.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Vlkovská 107, 595 01 Velká Bíteš
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo