Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Beta Control s.r.o.

Beta Control je česká společnost s vlastním R&D a výrobním centrem v oblasti elektroniky, která působí na světovém trhu. Zaměřuje se na vývoj a výrobu HW/SW řídicích systémů pro čerpací stanice, výtahy, zabezpečení domů a na moderní oblast IoT s následnou instalací, školením a servisem. Mezi zákazníky patří firmy jako Shell, Lukoil, Adast Systems, dále pak domácnosti (stavebnicový systém zabezpečení) nebo bytové domy (výtahy, cca 500 instalací v Brně).
25+
let vývoje a inovací
180+
realizovaných projektů
500+
klientů z celého světa
Ve společnosti pracuje přes 70 zaměstnanců. Uplatní se zde uchazeči zejména na pozice: Projektant (CAD), Vývojář HW, Vývojář Embedded SW, Specialista technické podpory, Obchodní zástupce, SW Vývojář (C/C++, Java, Python) nebo Servisní technik.

Pokrývají i zakázkový vývoj serverových aplikací, řídicích aplikací pro OS Windows a Linux a vývoj bezdrátových / GSM aplikací pro komunikaci. Jsou členy standardizační organizace a spoluautory mezinárodních standardů.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Černého 829/58, 635 00 Brno-Bystrc.
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo