Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Flowserve Czech Republic, s. r. o.

Společnost Flowserve Czech Republic s.r.o. je součástí korporátu se sídlem v Texasu. Celosvětově společnost zaměstnává přes 17 000 zaměstnanců. V České republice je jediný závod v Olomouci, kde pracuje přibližně 70 pracovníků. K výrobě používají špičková obráběcí centra Mazak.
100+
různých modelů čerpadel
70+
zaměstnanců v ČR
190+ mil. Kč
ročně v tržbách
Společnost se zabývá výrobou mechanických ucpávek pro fluidní inženýrství.

Olomoucký závod vyrábí 2 hlavní typy: ucpávky pro tekutá média tzv. wet seals a ucpávky pro plynová média tzv. gas seals.

Ucpávky dodávají dalším Flowserve závodům v SRN a Holandsku, pro montáž do větších komplexních celků pro cílového zákazníka.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Železniční 512/7, Chválkovice, 779 00 Olomouc
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo