Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

IPEX a.s.

IPEX je česká společnost s pobočkami v Praze a Brně, která byla založena v roce 1992. Společnost má významné postavení jako dodavatel telekomunikačních služeb a internetového připojení. Spolupracuje se společnostmi jako Direct, DPD, CZ.NIC, AUKRO, Tescoma a dalšími.
30+
let zkušeností v oboru
600+
zákazníků
300+
integračních partnerů
Společnost IPEX se zabývá telekomunikačními službami a vývojem softwaru v cloudu. Využívají technologii WebRTC pro telefonování z webového prohlížeče. Mají vlastní komplexní balíček služeb – internetové služby, telefonní ústředna a virtuální call centrum.

Od roku 2011 propojuje společnost svoje řešení (VOIPEX) s CRM systémy. Díky tomu se stali jedním z poskytovatelů telekomunikačních a informačních systémů primárně pro firmy.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Štefánikova 85/16, 602 00 Brno - Královo Pole
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo