Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

1.PLASTCOMPANY, spol. s r.o.

Společnost 1. PLASTCOMPANY byla založena v Brně v roce 2012. Zabývá se prodejem strojně-technologických zařízení pro zpracování plastů a servisem k dodaným strojům. Působí na českém a slovenském trhu. Zaměstnává více než 10 zaměstnanců. Pro své zaměstnance má společnost program pravidelných školení, která se konají přímo u výrobců strojů.
10+
let zkušeností
300+
klientů
200+
prodaných strojů ročně
Do portfolia produktů patří vstřikolisy, zařízení pro recyklaci plastů, zařízení pro přepravu materiálu, systémy chlazení a systémy pro dávkování plastů a aditiv.

Společnost dlouhodobě exkluzivně zastupuje zahraničí výrobce zařízení jako např. Krauss-Maffei, BOY nebo Gecco. Ač se jedná o menší společnost, i díky výběru dodavatelů, tak i díky precizní práci a péči, má společnost přes 300 klientů.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Bohunická 728/24a, 619 00 Brno-jih
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo