Zasílat nabídky

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

STYRAX, a.s.

STYRAX je česká společnost založena v roce 2006 se sídlem v Praze a pobočkami v Brně, Vimperku, Strakonicích a Písku. Společnost má více než 50 zaměstnanců. Produkty společnosti STYRAX využívají především v pojišťovnictví, zdravotnictví, veřejné a státní správě. Spolupracují například s Vojenskou zdravotní pojišťovnou, Všeobecnou zdravotní pojišťovnou, společností Sodexo, Ministerstvem zdravotnictví ČR nebo Middle Europe Investments (MEI).
15+
let od založení společnosti
4
pobočky v ČR
50+
zaměstnanců v rámci společnosti
Ve společnosti STYRAX naleznou uplatnění vývojáři softwaru, kteří znají jazyk Java nebo C#, případně technologie pro vývoj mobilních aplikací. Setkáte se s vývojem aplikací zaměřených na elektronické zabezpečení, integraci s externími systémy nebo SW tvořeným na míru do různých oblastí. Jejich produkty zajišťují zabezpečený elektronický archiv, chytré datové schránky, napojení na insolvenční rejstřík, napojení na registr adres, elektronické tržiště zdravotní péče,...

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Šilingrovo nám. 3, 602 00 Brno-střed.
Otevřete si ji přes Google mapy nebo se mrkněte na mapu níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


STYRAX, a.s.

bar-logo