Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

AMTEK, spol. s r. o.

Společnost AMTEK byla založena v roce 1991 v Brně. Zaměstnává více než 40 zaměstnanců. Sídlo má v Brně, další pobočky pak v Praze, Žilině a Varšavě. Je přímým a autorizovaným partnerem světových výrobců, jako jsou Fuji, MayTec, AMK, Datalogic a další. V průmyslovém odvětví se postupně stává důležitým hráčem na poli složitých řešení. Dlouhodobě firma podporuje vzdělávání svých zaměstnanců, ať už školeními u dodavatelů nebo jazykovými kurzy.
40+
zaměstnanců
4
pobočky v ČR a zahraničí
30+
let zkušeností na thru
Společnost se specializuje na kompletní řešení, technickou podporu a dodávky pro průmyslové společnosti a výrobce elektronických přístrojů. Zaměřuje se na elektronické součástky a automatizaci.

Do portfolia produktů patří napájecí zdroje, DC/DC měniče, rozhraní člověk-stroj (tlačítka, klávesnice), elektrické regulované pohony, elektromechanické bezpečnostní prvky a další.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Vídeňská 204/125, 619 00 Brno-jih
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo